Novum Finance Sp. o.o.

4 / 5Ocena 0Ludzi już skorzystało 1Liczba recenzji
KRUK udziela pożyczek, kto by pomyślał. A tak serio, to jest to opcja dla takich jak ja, czyli po przejsciach. BIK u mnie ładnie świeci i dostac cos na raty, albo pozyczyc pare stow to graniczy z cudem. Tu dostalem pozyczke na w miare niezleych warunkach, ale teraz dbam o to, żeby wszystko splacac w terminie, a nawet wczesniej. Nigdy wiecej przygod z zadluzeniem!
Hirek
0
0

Novum Finance w skrócie

Dość mało znana firma i marka pożyczek online Novum Finance należy do grupy KRUK. Znaleźć w niej można pożyczki ratalne na atrakcyjnych warunkach do 10 000 zł. Z założenia oferta tej firmy dedykowana jest byłym dłużnikom, którzy chcą zacząć nowy etap w życiu i potrzebują do tego wsparcia finansowego.

Novum Finance udziela przy tym pożyczek w sposób wysoce odpowiedzialny. Pożyczki mają bowiem być wsparciem dla pożyczkobiorców, a nie źródłem zbędnych problemów. Firma zapewnia, że jest nastawiona pro-kliencko, a jej usługi wygodne i w pełni bezpieczne.

Novum Finance – kluczowe informacje

  1. Należy do grupy KRUK
  2. Oferuje pożyczki, które dedykowane są przede wszystkim byłym dłużnikom, którzy współpracowali z grupą KRUK
  3. Zapewnia pożyczki na kwoty do 10 000 zł i do 30 rat
  4. Jej właściciele mają ogromne doświadczenie na polskim i europejskim rynku finansowym

Pożyczki Novum Finance – KRUK

Novum Finance działa od 2010 roku i należy do firmy windykacyjnej KRUK. Pożyczki w niej dostępne są więc dedykowane głównie byłym dłużnikom, którzy spłacili swoje zobowiązanie właśnie przy współpracy z KRUK-iem. Z tego powodu pożyczkodawca zwykle ma pełny dostęp do historii kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy. Zaletą Novum Finance jest to, że środki tu można uzyskać także wtedy, gdy ma się negatywne wpisy w katalogu dłużników BIK.

Dostępne jest tu do 10 000 zł, które spłaca się od 3 do 30 rat. Aplikować można online, jednak finalizacja pożyczki ma miejsce wyłącznie po rozmowie telefonicznej z konsultantem firmy. Celem istnienia Novum Finance jest pomaganie ludziom, którzy w przeszłości mieli problem z terminowym spłacaniem pożyczek. Uzyskane środki można zaś przeznaczyć na dowolny cel.

Czym jest KRUK?

KRUK to firma, którą większość Polaków kojarzy z działaniami windykacyjnymi. Jej celem jest zarządzanie wierzytelnościami szeroko pojętych instytucji finansowych, takich jak banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, leasingodawcy, pośrednicy kredytowi irp. Ponadto obsługuje przedstawicieli innych branż np. operatorów telekomunikacyjnych oraz firm z branży FMCG.

Tak naprawdę jednak działalność tego przedsiębiorstwa jest znacznie szersza i opiera się o kilka wyspecjalizowanych firm. Poza Novum Finance, które udziela pożyczek, jest to np. Biuro Informacji Gospodarczej ERIF, kancelaria prawna, czy biuro detektywistyczne.

Firma działa od bardzo dawna, zatrudnia wielu ludzi, a skala jej działania jest naprawdę duża, o czym świadczy jej notowanie Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. KRUK można uznać za jedną z największych firm windykacyjnych w Europie. Firma działa bowiem nie tylko w Polsce, ale również w Rumunii, Czechach, Słowacji, Włoszech, Hiszpanii, Luksemburgu, Niemczech oraz na Malcie.


Mikołaj Pasecki
finaton.pl/mikolaj-pasecki

Copywriter specjalizujący się w finansach i analizach ekonomicznych. Dawniej kontroler finansowy, specjalista produktowy ds. ubezpieczeń i specjalista ds. wsparcia sprzedaży. Absolwent kierunków biznesowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, UMK w Toruniu i VSB w Ostravie.

Jakie są twoje opinie dla tego dostawcy pożyczki?

KRUK udziela pożyczek, kto by pomyślał. A tak serio, to jest to opcja dla takich jak ja, czyli po przejsciach. BIK u mnie ładnie świeci i dostac cos na raty, albo pozyczyc pare stow to graniczy z cudem. Tu dostalem pozyczke na w miare niezleych warunkach, ale teraz dbam o to, żeby wszystko splacac w terminie, a nawet wczesniej. Nigdy wiecej przygod z zadluzeniem!
Hirek
Recenzent 07. 03. 2019
Dodaj recenzję
Twoja ocena:
Całkowita ocena

Warunki