Kontakt

Skontaktuj się z nami Finaton nie jest dostawcą usług finansowych, a jedynie niezależną stroną porównawczą. Dlatego nie odpowiadamy na pytania dotyczące konkretnych produktów finansowych. Jeśli masz pytanie dotyczące konkretnego produktu, skontaktuj się bezpośrednio z dostawcą. W recenzjach zawsze znajdziesz co najmniej jeden sposób kontaktu. Jednakże, jeśli masz jakiekolwiek pytanie o współpracę lub kwestie prawne, to prosimy o kontakt na info@finaton.com. Możesz także użyć Skype lub skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się poniżej tej strony.

Double technology s.r.o., Jaurisova 515/4, Praha 4, 140 00

Warunki Usługi - https://finaton.com/pl/warunki

Pliki cookie - https://finaton.com/pl/cookie

Co jest głównym celem Finaton?

Najważniejszym celem Finaton jest pomoc ludziom na całym świecie porównać produkty finansowe w ich językach ojczystych. Czasami wybranie właściwego produktu spośród dziesiątek lub setek możliwości jest bowiem zbyt trudne. Niezależna usługa porównywania online Finaton czyni to zaś znacznie łatwiejszym. Dzięki niej możesz sprawdzić szeroki zakres ofert online ze swojego domu, czytać opinie innych użytkowników i wybrać najlepszy dla Ciebie produkt finansowy.

Czym się zajmujemy?

Finaton to niezależna globalna strona internetowa, która wykorzystuje najlepsze praktyki i śledzi to, co użytkownicy naprawdę powinien wiedzieć o produktach ze świata finansów. Witryna obejmuje szeroki zakres złożonych informacji na temat różnych rodzajów produktów finansowych, ze szczególnym uwzględnieniem lokalnych różnic. Możesz tutaj znaleźć szczegółowe niezależne recenzje małych pożyczek, chwilówek, pożyczek bankowych, kredytów hipotecznych, kart kredytowych, kredytów konsolidacyjnych lub innych produktów bankowych.

Dlaczego warto nam zaufać?

Mamy 10 lat doświadczenia w porównywaniu produktów finansowych w Republice Czeskiej, ale także na całym świecie. Ponadto Finaton zapewnia recenzje i rekomendacje tylko wiarygodnych produktów. Finaton został założony w 2018 r. w pięknym środkowoeuropejskim mieście znajdującym się Republiki Czeskiej, czyli w Ołomuńcu i z powodzeniem rozwija się w wielu krajach na całym świecie. Obecnie Finaton.com prowadzi oddziały w Finlandii, Polsce i zamierza wejść do Portugalii, Hiszpanii. Finaton wkrótce uruchomi strony internetowe w Polsce, a celem jest objęcie ponad 20 krajów na całym świecie do końca 2020 roku.

Finaton oferuje mieszkańcom danego kraju regularnie aktualizowaną listę najlepszych produktów finansowych na rynku polskim. Aktualizujemy nasze dane ręcznie, ale czasami może się zdarzyć, że nie zmieniliśmy niektórych nowych warunków w naszych recenzjach. Zawsze możesz uzyskać 100% prawdziwych informacji bezpośrednio u dostawców danych produktów finansowych.

Odwiedzający Finaton mogą z łatwością znaleźć najważniejsze informacje o każdym produkcie finansowym, na przykład zakres minimalnych i maksymalnych kwot, oprocentowanie, okres kredytowania oraz to, jak szybko i łatwo można załatwić formalności. Można również znaleźć wiele niezależnych recenzji produktów finansowych na rynku polskim, co jest przydatne do podjęcia najlepszej decyzji.

Na czym zarabiamy?

Nasza usługa jest w 100% darmowa i niezależna. Sortowanie produktów finansowych opiera się na podstawie ich jakości i popularności przy użyciu naszego unikalnego algorytmu. Zapewniamy również niezależne przeglądy produktów finansowych i zbieramy opinie użytkowników. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna, chociaż Finaton ma pewne umowy biznesowe z niektórymi dostawcami (partnerem). Jeśli klikniesz i złożysz wniosek o jakiś produkt za pośrednictwem naszej strony internetowej, otrzymamy prowizję od dostawcy. Twój produkt będzie w tej samej cenie, nie będzie żadnych marż łączonych z Tobą za korzystanie z Finaton.

Historia Finaton

Finaton został stworzony przez dwóch przedsiębiorców w Republice Czeskiej w 2018 roku. Pierwszym z nich jest Inż. Franisek Szabo (prezes Finaton.com) - biznesmen działający w Internecie, który jest dobrze znany w środowisku marketingowym. Jego pierwsza porównywarka finansowa zaczęła działać już w 2010 roku pod nazwą coolpujcky.cz. W 2016-17 z sukcesem zbudował serię porównywarek finansowych online, które działały w wielu miejscach na świecie na lokalnych domenach. Obecnie zdecydował wykorzystać swoje doświadczenie w budowie jednego wielkiego projektu, którego nazwa to właśnie Finaton. Drugą osobą odpowiedzialną za Finaton jest Marek Machac (dyrektor Finaton.com), który zajmuje się promocją i widocznością marki w sieci oraz wspiera lokalnym menedżerów w prowadzeniu oddziałów.


Mikołaj Pasecki
finaton.pl/mikolaj-pasecki

Copywriter specjalizujący się w finansach i analizach ekonomicznych. Dawniej kontroler finansowy, specjalista produktowy ds. ubezpieczeń i specjalista ds. wsparcia sprzedaży. Absolwent kierunków biznesowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, UMK w Toruniu i VSB w Ostravie.Kontakt

lub skontaktuj się z nami na info@finaton.com