Mikołaj Pasecki

mikolaj-paseckiCopywriter specjalizujący się w finansach, a w szczególności w pożyczkach online. W tej tematyce pisze do kilkudziesięciu artykułów miesięczne.

Treści przez niego napisane zostały opublikowane między innymi na takich portalach jak finanse.wp.pl, wprost.pl, rp.pl i money.pl.

 

 

Przykłady artykułów napisanych przez Mikołaja

https://www.rp.pl/ekonomia/190419170-Innowacyjna-porownywarka-finansowa-Finaton-juz-w-Polsce.html 

http://di.com.pl/kupno-uzywanej-ciezarowki---na-co-zwrocic-uwage-60969

http://nowypitprogram.pl/2018/09/25/mniej-typowe-pomysly-na-ulgi-podatkowe/

http://firmabez-zusu.pl/2019/03/12/jak-dzialaja-inkubatory-przedsiebiorczosci/

http://windykacja-info.pl/jak-uchronic-sie-przed-dlugami-w-spadku/ 

W szerzej pojętej tematyce finansowej specjalizuje się także w analizach ekonomicznych, poradnik finansowych oraz ubezpieczeniach. Prowadzi blog ubezpieczeniowy multiagencji MSM.pl.

Wcześniejsze doświadczenie zawodowe

  • Kontroler-finansista w firmie produkcyjnej — zajmował się kontrolą, analizowaniem i raportowaniem sytuacji finansowej przedsiębiorstwa.
  • Specjalista ds. produktów ubezpieczeniowych w multiagencji — jego celem było znajdowanie optymalnych rozwiązań dla klientów, czyli produktów ubezpieczeniowych z najlepszą relacją jakości do ceny.
  • Autor poradników finansowych.

Wykształcenie

Magister ekonomii, wykształcony w kierunku finansowym i biznesowym na/w:


Mikołaj Pasecki
finaton.pl/mikolaj-pasecki

Copywriter specjalizujący się w finansach i analizach ekonomicznych. Dawniej kontroler finansowy, specjalista produktowy ds. ubezpieczeń i specjalista ds. wsparcia sprzedaży. Absolwent kierunków biznesowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, UMK w Toruniu i VSB w Ostravie.