Rapid Finance Polska Sp. z o.o.

3 / 5Ocena 0Ludzi już skorzystało 2Liczba recenzji
Było rapid, czyli szybko. Kasa po 50 minutach na koncie i szybkie zakupy na wyprzedaży. Polecam
Kowalczyk
0
0

Rapid Finance w skrócie

Rapid Finance Polska, tak jak większość instytucji pożyczkowych w Polsce, działa jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Polacy kojarzą ją przede wszystkim z dwoma markami pożyczek online tj. Soho Credit oraz Filarum. Co ciekawe siedziba tej firmy znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie z Biurem Informacji Kredytowej.

Rapid Finance Polska znany jest z przeprowadzania atrakcyjnych kampanii reklamowych, w tym spotów telewizyjnych. Przede wszystkim jednak firma dużą popularność zawdzięcza profesjonalizmowi i wysokiemu poziomu usług. Oferowane pożyczki są bardzo proste, zrozumiałe i przejrzyste, tak aby ułatwić klientom podjęcie właściwej decyzji.

Rapid Finance – kluczowe fakty

  1. Udziela pożyczek jako Filarum i Soho Credit, w tym darmowych chwilówek
  2. Pożyczki przez Internet oferuje już od 2013 roku
  3. Firma rozwija się w wysokim tempie i stale zyskuje kolejnych klientów
  4. Powiązana z międzynarodową instytucją finansową.

Czym jest Filarum?

W Filarum czekają komfortowe chwilówki do 5 000 zł. Za pierwszym razem można zaś pożyczyć 1 000 zł bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Oferta jest przeznaczona dla polskich obywateli w wieku od 20 do 76 lat, których zdolność oraz historia kredytowa zostaną pozytywnie ocenione.

Jedną z największych zalet pożyczek w Filarum jest szybkość. Wniosek jest naprawdę krótki, a jego weryfikacja następuje w błyskawicznym tempie. W dodatku Filarum prowadzi rachunki w kilku popularnych polskich bankach, co oznacza, że środki mogą pojawić się na koncie klienta nawet w kilka minut.

Jak działa Soho Credit?

Oferta Soho Credit jest bliźniaczo podobna do propozycji Filarum. Tu także pierwsza pożyczka do 1 000 zł jest darmowa, a w przypadku drugiej i kolejnych pożyczek otrzymać można nawet 5 000 zł.

Soho Credit wzbudza pozytywne opinie, głównie ze względu na szybkość i prostotę. Przy sprzyjających okolicznościach wystarczy kilka kliknięć i kilkanaście lub kilkadziesiąt minut, aby otrzymać środki na konto bankowe.

Skąd pochodzi Rapid Finance?

Rapid Finance Polska powiązany jest z międzynarodową grupą finansową Mispra Solutions Limited, która zarejestrowana jest na Gibraltarze. Przykładowo więc marka Soho Credit jest dostępna nie tylko w Polsce, ale również i na Łotwie. Można ją także spotkać w Hiszpanii i na Litwie. Powiązania Rapid Finance Polska z dużą międzynarodową grupą finansową świadczyć mogą o tym, że jest ona stabilna finansowo i zarządzana w profesjonalny sposób.


Mikołaj Pasecki
finaton.pl/mikolaj-pasecki

Copywriter specjalizujący się w finansach i analizach ekonomicznych. Dawniej kontroler finansowy, specjalista produktowy ds. ubezpieczeń i specjalista ds. wsparcia sprzedaży. Absolwent kierunków biznesowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, UMK w Toruniu i VSB w Ostravie.

Jakie są twoje opinie dla tego dostawcy pożyczki?

Było rapid, czyli szybko. Kasa po 50 minutach na koncie i szybkie zakupy na wyprzedaży. Polecam
Kowalczyk
Recenzent 07. 03. 2019
pamiętajcie że Rapid finance to nie to samo co Rapida Money, mówi o o tym, bo to może być ważne przy darmowej pożyczcze za paierwsyzm razem itp. Osobiscie korzystalam i z soho i z fialrum. Bardziej do gustu przypadl mi fillarum. W sumie nie wiem czemu, ale chyba było dużo szybciej wtedy
2005/2007/2012 <3
Recenzent 07. 03. 2019
Dodaj recenzję
Twoja ocena:
Całkowita ocena

Warunki