Duocash

reklama
RRSO od 50 %
Dostępne kwoty: 2500 - 25000 zł
Wiek wnioskodawcy 18 - 75 lat
Czas pożyczki: 12 mies. - 5 lata
Duocash

Szybki przegląd

✅ RRSO od: 50 %
✅ Dostępne kwoty:: 2500 - 25000 zł
✅ Wiek wnioskodawcy: 18 - 75 lat
✅ Czas pożyczki:: 12 mies. - 5 lata
✅ Czas wypełnienia wniosku:: 20 minut
✅ Rodzaj pożyczki:: Z gwarantem
✅ Kontrola BIK: NIE
✅ Zatwierdzenie z negatywnym BIG: TAK


Pożyczka 20 000 zł na 48 miesięcy. Rata miesięczna: 963,3 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 46 237,91 zł. Prowizja za udzielenie pożyczki: 20 000 zł. Oprocentowanie stałe: 10%, 62,41% RRSO (zmienna).

Pożyczki Duocash w pigułce

Działający od 2005 roku Duocash to firma z międzynarodowym doświadczeniem. Poza Polską działa ona również na brytyjskim rynku. Z usług tej firmy skorzystało już niemal ćwierć miliona klientów, którzy łącznie pożyczyli już kwotę liczoną w miliardach złotych.

Specjalizacją Duocash są długoterminowe pożyczki na duże kwoty przy atrakcyjnych warunkach finansowych. Otrzymać je mogą niemal wszyscy pełnoletni obywatele, w tym ci z kiepską sytuacją w katalogach, takich jak BIK i BIG oraz pozostający bez stałego zatrudnienia. Warunkiem jest tu zaś przedstawienie gwaranta.

Najważniejsze zalety pożyczki Duocash

  • Pożyczka bez BIK i BIG dostępna od 18 roku życia oraz dla bezrobotnych

  • Relatywnie niskie koszty pożyczki

  • Wysokie sumy połączone z długim okresem kredytowania

  • Ograniczona liczba formalności

  • Duże międzynarodowe doświadczenie

  • Indywidualne podejście do klienta

Składanie wniosku o Duocash pożyczki

Aplikowanie polega na wpisaniu pięciu danych, a więc imienia, nazwiska, numeru PESEL, telefonu i adresu e-mail. Trzeba jeszcze zaznaczyć wymagane zgody i kliknąć przycisk „Wyślij wniosku”.

Duocash kalkulator pożyczkowy

 

Po kliknięciu przycisku „Wyślij wniosek” na ekranie powinno ukazać się potwierdzenie złożenia aplikacji.

Duocash pożyczki

Po złożeniu wniosku należy odczekać na kontakt. Duocash dzwoni do pożyczkobiorcy, aby ustalić szczegóły. Na adres e-mail pożyczkobiorcy oraz gwaranta przekazywany jest także link do wniosku. Po jego wypełnieniu, zatwierdzeniu przez pożyczkodawcę i zawarciu umowy pożyczkowej, środki zostają przelane na konto gwaranta. Następnie przekazuje on środki pożyczkobiorcy.

Jak szybko pożyczka jest przelewana?

Pożyczka jest przelewana maksymalnie w ciągu 48 godzin, od momentu w którym gwarant zaakceptował umowę o pożyczkę. Często środki pojawiają się na koncie wcześniej, tj. w ciągu 24 godzin.

W jakim czasie załatwia się formalności?

W Duocash pożyczkę można załatwić praktycznie z dnia na dzień. Warunkiem jest aplikowanie w dzień roboczy oraz to, aby zarówno pożyczkobiorca, jak i gwarant byli otwarci na szybki i bezproblemowy kontakt telefoniczny z pożyczkodawcą.

Dlaczego pożyczka jest z początku przekazywana gwarantowi?

Jest to podyktowane względami bezpieczeństwa. Gwarant ma jednak obowiązek bezzwłocznego przekazania środków osobie określonej jako pożyczkobiorca w umowie o pożyczkę.

Jakie są wymagania wobec pożyczkobiorcy?

Pożyczkobiorcą może zostać pełnoletni polski obywatel mieszający na terytorium kraju. Nie może on być w trakcie postępowania dotyczącego ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Firma pożyczkowa sprawdza też zdolność kredytową. Praktycznie żadnego znaczenia za to nie ma historia kredytowa.

Kto może zostać gwarantem?

Instytucjagwaranta występuje po to, by być wiarygodnym zabezpieczeniem pożyczki. Z tego powodu gwarant musi być osobą osiągającą wysokie i stabilne dochody, której historia kredytowa jest pozytywna.

Jakie dokumenty są konieczne?

Pożyczki uzyskiwane przez Duocash charakteryzują się prostotą. Liczba formalności jest więc ograniczona. Zawsze konieczne jest okazanie dowodu osobistego. Czasem potrzebna może być jeszcze inna dokumentacja, np. wyciąg z konta bankowego.

Co, jeśli raty pożyczki nie są spłacane w terminie?

Jeśli pożyczkobiorca nie spłaca terminowo pożyczki, to ta odpowiedzialność spada na gwaranta. Później gwarant ma prawo domagać się zwrotu poniesionych kosztów od pożyczkobiorców.

Kto jest właścicielem platformy Duocash?

Przy opracowywaniu ofert pożyczek na platformie Duocash współpracuje kilka dużych firm z polskiego sektora pożyczek pozabankowych. Ich nazwy to: MoneyBeat Sp. z o.o, SilkLead Sp. z o.o. oraz Odnaol Sp. z o.o.

Czy pożyczki Duocash są bezpieczne?

Duocash to uznana platforma, która uczciwie przedstawia warunki swoich usług. Korzystanie z niej jest więc bezpieczne pod warunkiem zachowania rozsądku i odpowiedzialności. Największe znaczenie ma to, aby pożyczkobiorca spłacał wszystkie raty zgodnie z harmonogramem.

Jakie koszty wiążą się z pożyczką Duocash?

Koszty pożyczki są zależne od indywidualnej sytuacji. Pod uwagę brane są tu możliwości zarówno pożyczkobiorcy, jak i gwaranta.


Mikołaj Pasecki
finaton.pl/mikolaj-pasecki

Copywriter specjalizujący się w finansach i analizach ekonomicznych. Dawniej kontroler finansowy, specjalista produktowy ds. ubezpieczeń i specjalista ds. wsparcia sprzedaży. Absolwent kierunków biznesowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, UMK w Toruniu i VSB w Ostravie.

Jakie są twoje opinie dla tego dostawcy pożyczki?

MAło znani a szkoda, trafiłam przypadkiem i nie zaluje
Zuza
Recenzent 11. 20. 2019