Fastero

reklama
RRSO od 0 %
Dostępne kwoty: 100 - 3000 zł
Wiek wnioskodawcy 20 - 70 lat
Czas pożyczki: 15 dni - 30 dni
Fastero

Szybki przegląd

✅ RRSO od: 0 %
✅ Dostępne kwoty:: 100 - 3000 zł
✅ Wiek wnioskodawcy: 20 - 70 lat
✅ Czas pożyczki:: 15 dni - 30 dni
✅ Czas wypełnienia wniosku:: 10 minut
✅ Rodzaj pożyczki:: Chwilówka
✅ Kontrola BIK: Tak
✅ Zatwierdzenie z negatywnym BIG: Nie


Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki objętej promocją „Promocja Pierwsza pożyczka do 1500zł z RRSO 0%” Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi: 0%. całkowita kwota pożyczki: 1500 PLN, oprocentowanie: stałe 0% rocznie, czas obowiązywania umowy: 30 dni, prowizja: 0 PLN, odsetki 0 PLN, całkowity koszt pożyczki: 0,00 PLN, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 1500 PLN. Kalkulacja została dokonana na dzień 15.11.2018 r. Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: całkowita kwota pożyczki: 1500 PLN, oprocentowanie stałe 0% rocznie, czas obowiązywania umowy: 30 dni, prowizja: 412.50 PLN, odsetki 0 PLN, całkowity koszt pożyczki: 412.50 PLN, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 1911.98 PLN. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 1815.45 % Kalkulacja została dokonana na dzień 15.11.2018 r.

Pożyczki Fastero w skrócie

Fastero to nowoczesny pożyczkodawca, z ofertą skrojoną na miarę potrzeb współczesnych klientów. Nowoczesna i przejrzysta strona internetowa oraz pierwsza pożyczka za darmo zachęcają do skorzystania z usług tej instytucji. Fastero zapewnia też przekazanie środków w błyskawicznym tempie, nie trzeba nawet wykonywać przelewu weryfikacyjnego.

W dodatku środki można otrzymać nie tylko na konto bankowego, ale także odebrać w gotówce za pomocą czeku GIRO. Obędzie się też bez zbędnych formalności, a wszystko załatwia się na dowód osobisty przez Internet.

Przede wszystkim jednak Fastero to rzetelny i odpowiedzialny pożyczkodawca będący członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Za rozwój tej marki odpowiedzialna jest zaś firma PolCredit, która od lat pełni ważną rolę na polskim rynku pożyczek pozabankowych przez Internet.

Największe atuty pożyczki Fastero

 

 • Pożyczka bez żadnych kosztów za pierwszym razem.

 • Wyjątkowo intuicyjna strona internetowa.

 • Błyskawiczne tempo otrzymania pożyczki, zapewniane przez krótki wniosek bez przelewu weryfikacyjnego i natychmiastowe wykonanie przelewu.

 • Pożyczkodawca prowadzi konta w kilku polskich bankach i umożliwia odbiór pożyczki w gotówce.

 • Minimum formalności – pożyczka na sam dowód osobisty.

 • Opcja przedłużenia terminu spłaty.

 • Akceptacja wielu różnych źródeł dochodu – co oznacza, że Fastero to także pożyczki dla bezrobotnych.

 • Wysoka przyznawalność pożyczek na każdy cel.

 • Pożyczka może być spłacona przez osoby trzecie, w tym także przez przelewy zagraniczne.

Aplikowanie o pożyczki Fastero

Określ sumę pożyczki oraz okres kredytowania. W tym celu skorzystaj z dwóch suwaków.

Pożyczki Fastero kalkulator

Zarejestruj się przez podanie danych osobowych oraz oświadczenie o swojej sytuacji dochodowej.

Wniosek pożyczkowy Fastero

Później konieczne jest jeszcze potwierdzenie swojej tożsamości, po czym finalnie można złożyć wniosek o otrzymanie pożyczki.

 

W jakich przypadkach pieniądze w 15 minut na koncie?

Środki z pożyczki mogą pojawić się na koncie w zaledwie kwadrans, o ile ma się rachunek w jednym z następujących banków: mBank, Alior, Millenium, PKO BP, Pekao SA, Santander BP, Getin Bank, Bank Pocztowy, BGZ BNP Paribas. Jeśli ma się konto gdzie indziej, to pieniądze powinny być dostępne w ciągu maksymalnie jednego dnia roboczego.

W jaki sposób otrzymuje się decyzję pożyczkową?

O tym, czy wniosek pożyczkowy uzyskał akceptację, jest się informowanym wiadomością SMS.

Jak odebrać pieniądze w gotówce?

Chcąc otrzymać pożyczkę w gotówkową, należy zaznaczyć stosowną opcję w trakcie składania aplikacji o pożyczkę. Jeśli zostanie ona przyznana, to otrzymuje się szczegółowe instrukcje dotyczące odbioru pożyczki na telefon oraz skrzynkę e-mail. Następnie należy udać się do placówki Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego wraz z dowodem osobistym, aby odebrać swoje pieniądze.

Jak potwierdzić tożsamość bez przelewania grosza?

Tożsamość można potwierdzić osobiście na poczcie, jeśli korzysta się z pożyczki gotówkowej. Jeśli zaś środki chce się otrzymać na konto bankowe, to weryfikacji tożsamości dokonuje się za pomocą bezpiecznej i bezpłatnej aplikacji Kontomatik.

Jakie bazy są sprawdzane przez Fastero?

Ta instytucja pożyczkowa weryfikuje BIK, BIG, KRD i ERIF, a więc wszystkie największe bazy dłużników w Polsce. Negatywna historia kredytowa jest zaś powodem do odrzucenia wniosku.

Co się dzieje, przy problemach ze spłaceniem pożyczki?

Jeśli ma się kłopot z terminowym uregulowaniem zobowiązania, to powinno się jak najszybciej skontaktować z działem obsługi klienta Fastero. Wtedy to zaproponowane może zostać rozwiązanie kłopotu, np. przez przesunięcie terminu spłaty. Należy przy tym zdawać sobie sprawę z tego, że brak zwrotu pożyczki może wiązać się z takimi konsekwencjami, jak doliczenie karnych odsetek, wysyłanie ponagleń do zapłaty itd. Pożyczka może zostać spłacona nie tylko przez pożyczkobiorcę, ale także i osobę trzecią np. członka rodziny.

Ile kosztuje pożyczka Fastero?

Pierwsza pożyczka jest za darmo, pod warunkiem terminowej spłaty. Oznacza to, że pożyczając np. 1 500 zł, zwraca się także 1 500 zł. Przy drugiej i następnej pożyczce na 30 dni koszty kształtują się tak:

 • Pożyczka 100 zł kosztuje 27,5 zł

 • Pożyczka 1 000 zł to koszt 275 zł

 • Pożyczka 2 000 wiąże się z kosztem 550 zł

 • Pożyczka 3 000 zł kosztuje 825 zł


Mikołaj Pasecki
finaton.pl/mikolaj-pasecki

Copywriter specjalizujący się w finansach i analizach ekonomicznych. Dawniej kontroler finansowy, specjalista produktowy ds. ubezpieczeń i specjalista ds. wsparcia sprzedaży. Absolwent kierunków biznesowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, UMK w Toruniu i VSB w Ostravie.

Jakie są twoje opinie dla tego dostawcy pożyczki?

szybka wypłata piniążków, miła obsługa na infolini i niezłe ceny
Magda
Recenzent 11. 20. 2019
Było Fast, poza tym chwilwoka jak chwilowka
Dor
Recenzent 11. 20. 2019