LendoPolska

reklama
RRSO od 10 %
Dostępne kwoty: 1000 - 120000 zł
Wiek wnioskodawcy 18 - 80 lat
Czas pożyczki: 3 mies. - 10 lata
LendoPolska

Szybki przegląd

✅ RRSO od: 10 %
✅ Dostępne kwoty:: 1000 - 120000 zł
✅ Wiek wnioskodawcy: 18 - 80 lat
✅ Czas pożyczki:: 3 mies. - 10 lata
✅ Czas wypełnienia wniosku:: 15 minut
✅ Rodzaj pożyczki:: Na raty
✅ Kontrola BIK: Tak
✅ Zatwierdzenie z negatywnym BIG: Nie


Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 46,57%, całkowita kwota pożyczki: 19 798,50 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 28 252,62 zł, oprocentowanie 8,56%, całkowity koszt pożyczki: 8 920,84 zł (w tym: prowizja 3 020,10 zł, odsetki 5 866,67 zł). Liczba miesięcznych rat: 56 w wysokości 459,62 zł każda.

O LendoPolska

Pośrednik kredytowy LendoPolska udostępnia klientom oferty banków i firm pożyczkowych. Korzystanie z usług serwisu jest bezpłatne i polega na otrzymaniu ofert pożyczki od wielu pożyczkodawców na podstawie złożenia jednego wniosku przez Internet.

Lendo Polska to część międzynarodowej grupy Lendo, która pochodzi ze Skandynawii, gdzie działa już od 2007 roku. Firma rozwija się w takich krajach, jak Szwecja, Norwegia, Finlandia, Polska, Dania oraz Austria.

Aktualnie na polskim rynku LendoPolska współpracuje z 9 pożyczkodawcami. Z pewnością ta liczba będzie systematycznie wzrastać, ponieważ ten pośrednik w kraju nad Wisłą działa dopiero od 2019 roku i jest w fazie intensywnego rozwoju.

Plusy pożyczki LendoPolska

  • Duża rozpiętość kwot oraz elastyczny okres kredytowania

  • Oferty banków i firm pożyczkowych w jednym miejscu

  • Firma mająca duże doświadczenie w kilku krajach Europy

  • Pożyczka na każdy cel

  • Płynne działanie portalu na komputerach, oraz urządzeniach mobilnych

Aplikowanie o pożyczki Lendo Polska

Składanie wniosku rozpoczyna się od określenia sumy pożyczki oraz okresu kredytowania w miesiącach.

Pożyczki na raty Lendo Polska

 

W pierwszym pojawiającym się okienku wybiera się cel pożyczki oraz podaj podstawowe dane osobowe.

LendoPolska pożyczki długoterminowe

 

Drugie okienko to miejsce na podanie danych kontaktowych.

Wniosek pożyczkowy LendoPolska

 

Następnie określa się swoje wykształcenie oraz źródło i wysokość osiąganych dochodów. W tym momencie trzeba też wyrazić zgody na to, by pożyczkodawca mógł sprawdzić dane w katalogach dłużników.

Pożyczki bankowe online LendoPolska

 

Na końcu aplikacji online jest się jeszcze proszonym o wpisanie kilku informacji.

LendoPolska weryfikacja danych

 

Po ukończeniu wniosku klient w ciągu 24 godzin otrzymuje oferty od kolejnych pożyczkodawców. O tym fakcie jest informowany przez wiadomość SMS. Na samym końcu można ostatecznie wybrać jedną z propozycji i sfinalizować umowę o pożyczkę (wiąże się to z koniecznością potwierdzenia tożsamości).

Z kim współpracuje LendoPolska?

LendoPolska pośredniczy w zawieraniu umów pożyczkowych z takimi bankami oraz pożyczkodawcami pozabankowymi jak: Fellow Finance, BNP Paribas, Euroloan, Nestbank, AASA Polska, Provident, Hapi Pożyczki i Wonga.

Ile kosztują pożyczki LendoPolska?

LendoPolska to pośrednik, a nie pożyczkodawca. To nie on ustala koszty pożyczki, a konkretny bank lub firma pozabankowa. Chcąc uzyskać informacje na temat kosztów, najpierw trzeba więc wypełnić wniosek online na stronie LendoPolska.

Jakie bazy dłużników są sprawdzane?

To, jakie bazy są sprawdzane zależy od konkretnego pożyczkodawcy. Zawsze weryfikowany jest BIK, a analizie mogą zostać poddane także zapisy w BIK InfoMonitor, KRD, ERIF itd.

Jak szybko pieniądze pojawiają się na koncie?

Na ogół środki z pożyczki trafiają na konto klienta w ciągu maksymalnie jednego dnia roboczego.

Skąd LendoPolska czerpie wynagrodzenie?

Korzystanie z usług informacyjnych LendoPolska jest dla klienta bezpłatne. Firma może jednak uzyskiwać wynagrodzenie od pożyczkodawcy, w zamian za pomoc, przy sfinalizowaniu transakcji.

Czy potrzebne są zaświadczenia?

Celem LendoPolska jest zapewnienie ludziom dostępu do prostego finansowania, a więc formalności są ograniczone tak mocno, jak to tylko możliwe. Klient czasem może być jednak proszony o potwierdzenie osiąganych dochodów. Może to mieć miejsce zwłaszcza gdy aplikuje się o pożyczki na duże kwoty.

Jakie dochody są akceptowane?

Pożyczkodawcy dostępni na LendoPolska najprzychylniej spoglądają na dochody uzyskiwane z tytułu umowy o pracę na czas nieokreślony. Pod uwagę mogą zostać wzięte jednak także i inne źródła dochodów np. umowy cywilnoprawne, renty, emerytury, czy środki z programu 500+.


Mikołaj Pasecki
finaton.pl/mikolaj-pasecki

Copywriter specjalizujący się w finansach i analizach ekonomicznych. Dawniej kontroler finansowy, specjalista produktowy ds. ubezpieczeń i specjalista ds. wsparcia sprzedaży. Absolwent kierunków biznesowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, UMK w Toruniu i VSB w Ostravie.

Jakie są twoje opinie dla tego dostawcy pożyczki?

Nie pomylcie tego z lendoN, bo to ZUPEŁNIE co innego
Matri
Recenzent 11. 20. 2019