Solcredit

reklama
RRSO od 0 %
Dostępne kwoty: 100 - 5000 zł
Wiek wnioskodawcy 18 - 80 lat
Czas pożyczki: 5 dni - 50 dni
Solcredit

Szybki przegląd

✅ RRSO od: 0 %
✅ Dostępne kwoty:: 100 - 5000 zł
✅ Wiek wnioskodawcy: 18 - 80 lat
✅ Czas pożyczki:: 5 dni - 50 dni
✅ Czas wypełnienia wniosku:: 5-10 minut
✅ Rodzaj pożyczki:: chwilówka
✅ Kontrola BIK: Nie zawsze
✅ Zatwierdzenie z negatywnym BIG: Tak


Opłaty administracyjne są ustalane poprzez RRSO (Roczną Stopę Oprocentowania). Ta stopa może się zmieniać w zależności od kwoty pożyczki i terminu spłaty. Na przykład, dla pożyczki o wartości 100zl i terminie spłaty 30 dni, opłaty i odsetki będą równe 0zl, a całkowita suma do zwrotu będzie wynosić 100zl przy RRSO równej 0 %.

O Solcredit

Solcredit to nowoczesna platforma pośrednictwa pożyczkowego umożliwiająca szybkie znalezienie spersonalizowanych pożyczek. Zasada działania wygląda tutaj następująco:

  1. Klient wypełnia prosty i szybki wniosek na stronie Solcredit.
  2. Zaawansowana technologia przetwarza dane i wskazuje, który z pożyczkodawców ma najlepiej dopasowaną ofertę do potrzeb i możliwości danej osoby.
  3. Następuje przekierowanie klienta bezpośrednio do wskazanego pożyczkodawcy.

Idea Solcredit spotkała się ze sporym zainteresowaniem na międzynarodowych rynkach. Z usług tej firmy można skorzystać nie tylko w Polsce, ale także w kilku innych europejskich i amerykańskich krajach. Sukces tej platformy oparty jest o innowacyjne podejście, proklienckie podejście oraz oferowaniu usługi pożądanej na rynku.

Największe zalety oferty Solcredit

  • Dostępne pożyczki z RRSO 0%
  • Pożyczki od 18 lat oraz dla emerytów
  • Szansa na otrzymanie pożyczki dla bezrobotnych oraz bez zdolności kredytowej
  • Możliwość znalezienia pożyczki bez BIK i bez BIG
  • Szybkie pożyczki na dowód bez zbędnej dokumentacji

Jak aplikować o pożyczki przez Solcredit?

1. Za pomocą dwóch suwaków określ potrzebną sumę i czas pożyczki

Solcredit wniosek krok pierwszy

2. Wypełnij poszczególne pola we wniosku.

Solcredit wniosek krok drugi

3. Kontynuuj wpisywanie danych.

Solcredit wniosek krok trzeci

Następnie zostaniesz przekierowany do firmy pożyczkowej, w której masz szansę na uzyskanie pożyczki zgodnej z potrzebami.

Jak Solcredit znajduje najkorzystniejsze oferty dla klientów?

Solcredit korzystna z nowoczesnego rozwiązania technologicznego, które na podstawie zgromadzonych danych jest w stanie precyzyjnie dopasować optymalną ofertę pożyczki dla danego klienta.

Czy każdy może otrzymać pożyczki Solcredit?

Solcredit współpracuje z dużą grupą pożyczkodawców internetowych. Z tego powodu szansę na znalezienie tu pożyczki ma bardzo dużo ludzi, w tym bezrobotni, zadłużeni, czy też osoby bez zdolności kredytowej lub z kiepską historią kredytową. Należy mieć jednak świadomość, że to, czy pożyczka zostanie finalnie przyznana, jest zależne od konkretnego pożyczkodawcy.

Czy korzystanie z Solcredit jest bezpieczne?

Solcredit to nowoczesna i innowacyjna firma, która korzysta z zaawansowanych technologii i współpracuje z wiarygodnymi partnerami. Ponadto Solcredit stale analizuje trendy i zmiany na rynku i w technologii, tak by stale zapewnić odpowiednią ochronę.

Czy korzystanie z usług Solcredit jest darmowe?

Tak, korzystanie z porównywarki Solcredit nie generuje żadnych kosztów. Oczywiście jednak trzeba pamiętać, że po skorzystaniu z oferty pożyczki za pośrednictwem Solcredit, konkretny pożyczkodawca może naliczyć opłaty zgodnie z zawartą umową.

Jak spłacić pożyczki?

Zobowiązania należy spłacać bezpośrednio firmie pożyczkowej, w której pożyczyło się środki.

Co w razie braku spłaty pożyczki?

Konkretne konsekwencje braku spłaty zależą od tego, z usług którego pożyczkodawcy się skorzystało za pośrednictwem Solcredit. Zwykle wśród nich zalicza się naliczenie odsetek karnych i dodatkowych opłat oraz wpisanie dłużnika do baz. W razie problemów ze spłatą zaleca się bezzwłoczny kontakt bezpośrednio z pożyczkodawcą.


Mikołaj Pasecki
finaton.pl/mikolaj-pasecki

Copywriter specjalizujący się w finansach i analizach ekonomicznych. Dawniej kontroler finansowy, specjalista produktowy ds. ubezpieczeń i specjalista ds. wsparcia sprzedaży. Absolwent kierunków biznesowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, UMK w Toruniu i VSB w Ostravie.

Jakie są twoje opinie dla tego dostawcy pożyczki?

Robia wszystko sami, jeden wnisoek i ma sie najlepsza oferte
Dana
Recenzent 11. 20. 2019
Byłem sceptyczny, jak zwykle w kwestii posrednictwa ale zachecili mnie tym, że są darmowi no i w koncu nic nie mialem do stracenia. Dostałem ofertę jednej pożyczki od firmy pożyczkowej, też potwierdzam, że spełniła moje oczekiwania.
KRychu
Recenzent 04. 13. 2019
Sporo pytań, ale dostałam pożyczkę taką jak chciałam, a wcześniej to sie nie udawało...
Monika
Recenzent 04. 12. 2019