Zaliczka

reklama
RRSO od 1969.83 %
Dostępne kwoty: 100 - 2000 zł
Wiek wnioskodawcy 18 - 99 lat
Czas pożyczki: 15 dni - 30 dni
Zaliczka

Szybki przegląd

✅ RRSO od: 1969.83 %
✅ Dostępne kwoty:: 100 - 2000 zł
✅ Wiek wnioskodawcy: 18 - 99 lat
✅ Czas pożyczki:: 15 dni - 30 dni
✅ Czas wypełnienia wniosku:: 10 minut
✅ Rodzaj pożyczki:: chwilówki bez BIK
✅ Kontrola BIK: Nie
✅ Zatwierdzenie z negatywnym BIG: Nie


Na dzień 20 kwietnia 2018 roku: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, okres obowiązywania umowy pożyczki 30 dni, prowizja przygotowawcza 250 zł, prowizja administracyjna 24,65 zł, roczna stopa oprocentowania zmienna, aktualna stopa procentowa wynosi 10%, odsetki kapitałowe 8,21 zł, RRSO 1971%, całkowita kwota do zapłaty 1282,86 zł

Zaliczka w skrócie

Pożyczki bez BIK — tym właśnie wyróżnia się oferta firmy o nazwie Zaliczka. W przeciwieństwie do większości pożyczkodawców ta firma nie zwraca bowiem uwagi na zapisy pochodzące z Biura Informacji Kredytowej. To zaś wielka szansa na uzyskanie szybkiej pożyczki dla dużej grupy ludzi, ponieważ kiepski BIK potrafi ciążyć przez wiele lat, a w Zaliczce nie ma to żadnego znaczenia.

Zaliczka cechuje się także przyjaznym podejściem do klienta i pożyczaniem pieniędzy w sposób wysoce odpowiedzialny. Korzystanie z oferty tego pożyczkodawcy jest więc proste, szybkie i wygodne, a przy tym zachowane są wszelkie standardy bezpieczeństwa, a dane pozostają anonimowe. Zaliczka poprzez dostępność refinansowania zapewnia także wsparcie osobom, które mają problem z terminowym zwrotem zobowiązania.

Największe plusy oferty Zaliczka

 • Elastyczność kwot - uzyskać można także małe pożyczki np. 100 zł
 • Brak kontroli BIK
 • Możliwość refinansowania pożyczki
 • Pożyczki bez przelewania grosza dzięki usłudze Instantor
 • Szybkość i prostota - pożyczki na dowód bez wychodzenia z domu

Zaliczka krok po kroku

1.  Za pomocą suwaka określ sumę pożyczki. W celu określenia długości pożyczki kliknij jeden z dwóch przycisków.

Zaliczka wniosek krok pierwszy

2. Utwórz konto poprzez wpisanie kilku danych.

Zaliczka wniosek krok drugi

3. Podaj dodatkowe dane  i zweryfikuj adres e-mail oraz numer telefonu.

Zaliczka wniosek krok trzeci

Następnie trzeba już tylko zweryfikować tożsamość i złożyć wniosek. Weryfikacja tożsamości odbywa się poprzez użycie darmowej, bezpiecznej i szybko działającej aplikacji Instantor.

Jakie koszta wiążą się z pożyczką w Zaliczka?

Dla pożyczki na 30 dni koszty prezentują się w taki sposób:

 • Pożyczka 100 zł to koszt 28,28 zł
 • Pożyczka 500 zł to koszt 141,42 zł
 • Pożyczka 1 000 zł to koszt 282,86 zł
 • Pożyczka 1 500 zł to koszt 424,30 zł
 • Pożyczka 2 000 zł to koszt 565,74 zł

W przypadku pożyczki na 15 dni maksymalna kwota pożyczki to 1 000 zł, a koszty prezentują się tak:

 • Pożyczka 100 zł to koszt 26,64 zł
 • Pożyczka 500 zł to koszt 133,21 zł
 • Pożyczka 1 000 zł to koszt 266,42 zł

Po jakim czasie środki pojawią się na koncie?

Po przyznaniu pożyczki pieniądze są przelewane w ciągu pół godziny. Faktyczny czas dotarcia pieniędzy zależny jest od godzin pracy biura Zaliczka oraz sesji międzybankowych. Na ogół z pieniędzy najszybciej można cieszyć się wtedy, gdy wniosek o pożyczkę składa się w godzinach porannych dnia roboczego.

W jakich bankach Zaliczka prowadzi konta?

Zaliczka ma kilka kont bankowych, dzięki czemu część klientów może być uniezależnionych od sesji międzybankowych, a są to:

 • IPKO
 • Santander
 • Millennium
 • Pekao

Co w przypadku braku spłaty?

Jeżeli pożyczka nie zostanie spłacona, to pożyczkobiorca będzie otrzymywał ponaglenia do zapłaty np. za pośrednictwem połączeń telefonicznych, listów oraz wiadomości e-mail i SMS. Ponadto zostanie obciążony dodatkowymi kosztami. W takich sytuacjach należy więc bezzwłocznie skontaktować się z działem obsługi klienta Zaliczka.pl i np.  skorzystać z opcji refinansowania pożyczki.

Jakie są warunki uzyskania akceptacji wniosku?

Wniosek o pożyczkę może zostać zaakceptowany, o ile klient spełnia formalne warunki, a jego historia i zdolność kredytowa zostały pozytywnie ocenione.

Przez jaki czas pożyczka może być refinansowana?

Pożyczka może być refinansowana przez tydzień, dwa tygodnie lub 30 dni. Szczegółowe informacje na ten temat wraz z opłatami można znaleźć po zalogowaniu się na swoje konto w Zaliczka.

Czy z refinansowania można skorzystać ponownie?

Tak, pożyczka może być zrefinansowana po raz drugi. Warto jednak z tej możliwości korzystać rozważnie.


Mikołaj Pasecki
finaton.pl/mikolaj-pasecki

Copywriter specjalizujący się w finansach i analizach ekonomicznych. Dawniej kontroler finansowy, specjalista produktowy ds. ubezpieczeń i specjalista ds. wsparcia sprzedaży. Absolwent kierunków biznesowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, UMK w Toruniu i VSB w Ostravie.

Jakie są twoje opinie dla tego dostawcy pożyczki?

Zaliczka zaliczona, mala pozyczka, brak problemow ale przydalyby sie wieksz kwoty tez na przyszlosc, tym bardziej ze wszystko drozeje...
Paulina
Recenzent 04. 11. 2019
tu się dużo dzieje i nie wiem czy powinnam dawać recenzje ale spróbuje. Zmiana nazwy i warunkow i wymagan. Kedys chyba byla pozyczka bez kosztow pierwsza, moze powroci w przyszlosci. Nie do konca wiadomo jakie bazy sprawdzaja i jak wiek rztuje na decyzje. Dla wielu ogromnym plusem bedzie brak BIK,
Basia W.
Recenzent 04. 10. 2019
Rozumiem, że te katalogi dłużnikó są ważne i mają sens, w końcu zabezpieczają i motywują przed głupim zadłużaniem się. Ale z tym BIKIEM to czasem przesada, żeby problem ze splatą z bardzo dawnych czasów rzutował do dziś. Tu ogormny plus Zaliczka
Bochek
Recenzent 04. 10. 2019