Argentum Capital Sp. z o. o.

0 / 5Ocena 0Ludzi już skorzystało 0Liczba recenzji

Argentum Capital w skrócie

Słowa „Argentum” po łacinie oznacza „srebro”. Nazwę firmy „Argentum Capital” można więc przetłumaczyć na „Srebrny Kapitał”. Ta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa już od 2009 roku i wyspecjalizowała się w pożyczkach online.

Oczywiście firma znajduje się w Rejestrze Instytucji Pożyczkowych, który jest prowadzony przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Argentum Capital – kluczowe informacje

  1. Firma z długą historią i dużym doświadczeniem
  2. Pożyczek oferuje na portalu o nazwie Ekspres Pożyczka
  3. Zapewnia chwilówki na kwotę do 2 500 zł
  4. Udziela pożyczek online oraz przez wiadomość SMS

Argentum Capital – Ekspres Pożyczka

Ekspres Pożyczka to marka zarządzana przez Argentum Capital, która dawniej cieszyła się całkiem sporą popularnością. Obecnie jednak jej oferta pod wieloma względami odstaje od ogólnie przyjętych standardów rynkowych. Za pierwszym razem pożyczyć tu można zaledwie 700 zł, a później do 2 500 zł.

Nie najlepiej wygląda także design i funkcjonalność strony oraz kalkulatora pożyczkowego. Portal jest też mało rozbudowany i trudno w nim znaleźć wiele istotnych informacji. Na plus wyróżnia się za to pożyczka przez SMS. Polega o na tym, że o ofertę można aplikować nawet wtedy, kiedy nie ma się dostępu do Internetu. W tym celu należy wysłać wiadomość SMS o odpowiednio skonstruowanej treści.

Skąd pochodzi Argentum Capital?

Argentum Capital ma litewskie korzenie i jest zarządzana przez ludzi od lat związanych z rynkiem szeroko rozumianych finansów. Przy prowadzeniu portalu Ekspress Pożyczka Argentum Capital współpracował z uznaną w branży firmą o nazwie Credit Online.

Osoby zarządzające Argentum Capital prowadzą także interesy na swoim rodzimym rynku, gdzie działają między innymi w branży reklamowej. Ponadto są powiązane z jedną z czeskich marek pożyczkowych.


Mikołaj Pasecki
finaton.pl/mikolaj-pasecki

Copywriter specjalizujący się w finansach i analizach ekonomicznych. Dawniej kontroler finansowy, specjalista produktowy ds. ubezpieczeń i specjalista ds. wsparcia sprzedaży. Absolwent kierunków biznesowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, UMK w Toruniu i VSB w Ostravie.

Dodaj recenzję
Twoja ocena:
Całkowita ocena

Warunki