Fincapital sp. z o.o

4 / 5Ocena 0Ludzi już skorzystało 2Liczba recenzji
Produkty tej firmy w Polsce
Kuki
RRSO od 0 %
Dostępne kwoty: 200 - 10000 zł
Czas wypełnienia wniosku: 5 – 10 minut
reklama Zobacz produkt
Cysia, bo tak to wszedzie wyglada. To że pożyczasz na stronie o jakiejs nazwie,to nie oznacza, ze ta firma co pozycza sie tak samo nazywa
AJcob
0
0

Fincapital w skrócie

Fincapital jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, która pośredniczy przy udzielaniu pożyczek internetowych. Oznacza to, że de facto nie jest ona firmą pożyczkową, lecz stroną łączącą pożyczkobiorców z pożyczkodawcami. Obecnie firma prowadzi dwa portale:

  1. Kuki, gdzie pożyczki udzielane są przez firmę Ducatos
  2. Finbo, w którym pożyczkodawcą jest przedsiębiorstwo PrimaStar

Korzystanie z usług Fincapital jest proste, intuicyjne i bezpieczne. Frima korzysta bowiem z nowoczesnych rozwiązań technologicznych i stale usprawnia procesy wewnętrzne, aby zapewnić ochronę danych osobowych oraz zapewnić szybkie przetwarzanie wniosków.

Fincapital znany jest z odpowiedzialnego przyznawania pożyczek. Każdy klient jest tu traktowany indywidualnie, a decyzja o przyznaniu pożyczki jest poprzedzona dokładną analizą. O tym, że jest to firma działająca w sposób odpowiedzialny świadczyć może także fakt współpracowania z Polskim Związkiem Instytucji Pożyczkowych.

Fincapital – kluczowe fakty

  1. Pośrednik finansowy współpracujący z wiodącymi firmami pożyczkowymi
  2. Specjalizuje się w szybkich chwilówkach, w tym tych pozbawionych kosztów
  3. Firma organizuje cykliczne konkursy dla swoich klientów z atrakcyjnymi nagrodami
  4. Odpowiedzialne podejście do pożyczania pieniędzy

Fincapital, czyli Kuki i Finbo pożyczki

Portale Kuki i Finbo, podobnie jak sama firma Fincapital na polskim rynku pożyczek online działają od relatywnie krótkiego czasu. Mimo tego mają już sporą grupą klientów, co wynika z intensywnych kampanii reklamowych, a przede wszystkim z wysokiego poziomu jakości usług.

Na tle konkurencji pożyczki Kuki wyróżniają się przede wszystkim wielkością dostępnych kwot. Pierwsza darmowa pożyczka może opiewać na aż 3 000 zł, a za drugim i każdym kolejnym razem uzyskać tu można nawet 10 000 zł. Co więcej, dostępna jest opcja przedłużenia terminu spłaty, z której w przypadku pierwszej pożyczki można skorzystać nawet dwukrotnie.

W Finbo także za pierwszym razem można pożyczyć do 3 000 zł bez kosztów, by następnie móc otrzymać 10 000 zł. Ponadto również występuje tu opcja przedłużenia terminu spłaty. Na duży plus ofertę Finbo wyróżnia jeszcze bardzo krótki i intuicyjny wniosek.


Mikołaj Pasecki
finaton.pl/mikolaj-pasecki

Copywriter specjalizujący się w finansach i analizach ekonomicznych. Dawniej kontroler finansowy, specjalista produktowy ds. ubezpieczeń i specjalista ds. wsparcia sprzedaży. Absolwent kierunków biznesowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, UMK w Toruniu i VSB w Ostravie.

Jakie są twoje opinie dla tego dostawcy pożyczki?

Cysia, bo tak to wszedzie wyglada. To że pożyczasz na stronie o jakiejs nazwie,to nie oznacza, ze ta firma co pozycza sie tak samo nazywa
AJcob
Recenzent 07. 03. 2019
w kuki pożyczalam, reklamuja sie nawet w tv, wiec raczej żadna sciema to nie jest. Kupilam pare rzeczy do remontu, splacilam z nastepnej wyplaty. latwo nie bylo, ale warto było. Teraz jak to czytam to tylko lekkie zdziwnie, ze pozyczasz w kuki, a tu za nimi stoi jeszcze inna firma, a pozyczek udziela wogole kto inny, jezeli dobrze to rozumiem
Cysia
Recenzent 07. 03. 2019
Dodaj recenzję
Twoja ocena:
Całkowita ocena

Warunki