Kreditech Polska Sp. z o.o

5 / 5Ocena 0Ludzi już skorzystało 2Liczba recenzji
Produkty tej firmy w Polsce
Monedo Now
RRSO od 104.66 %
Dostępne kwoty: 1500 - 10000 zł
Czas wypełnienia wniosku: 15 minut
reklama Zobacz produkt
Jeżeli mnie pamięć nie myli to lata temu pożyczyałam u nich też przez neta, tylko inaczej się nazywali. Ostatnio znowu problemy z kasa, bo opoznienia w zaplacie i wzielam w Modneo. Ogolnie wieci, jak to z tymi przez neta, wszystko aldnie, szybko, pieknie, szkoda tylko, ze nie tak tanio
redeczka
0
0

Kreditech Polska w skrócie

Kreditech Polska to uznana firma, która udziela błyskawicznych pożyczek przez Internet. Z jej usług można korzystać poprzez wypełnienie wniosku na stronie internetowej lub w trakcie korzystania z Allegro. Kreditech ma bowiem nawiązaną współpracę z największym w kraju portalem aukcyjnym i umożliwia finansowanie dokonywanych tam zakupów przez pożyczki. Na podobnych zasadach Kreditech współpracuje z takimi markami, jak Apart, Top Secret oraz VOX.

Przedsiębiorstwo wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, co zapewnia bezpieczeństwo danych osobowych oraz wysoką jakość usług. Udzielane tam pożyczki są proste, szybkie, a ich przyznawanie jest odpowiedzialne.

Kreditech Polska to także laureat nagród i wyróżnień. Wśród nich można wymienić np. laur „Symbol Przyjaznych Usług Finansowych 2016”, który został przyznany przez Monitor Rynkowy oraz Monitor Biznesu.

Najważniejsze informacje o Kreditech Polska

  1. Działa w branży FinTech – specjalizuje się w pożyczeniu pieniędzy online
  2. Wchodzi w skład dużego międzynarodowego przedsiębiorstwa
  3. Współpracuje z Allegro
  4. Wykorzystuje nowoczesne technologie, co gwarantuje szybkość, prostotę oraz bezpieczeństwo
  5. Unikalna technologia scoringu, czyli oceniania wniosku pożyczkowego

Kreditech Polska – pożyczki Monedo Now

Dawniej Kreditech oferował pożyczki Polsce pod marką Kredito24. Obecnie zaś zapewnia mikropożyczki online pod nazwą Monedo Now. Uzyskać tam można od 1 500 zł do nawet 10 000 zł pożyczki ratalnej spłacanej przez okres od 6 do 25 miesięcy.

W Monedo Now środki można uzyskać już od 18 roku życia bez konieczności przedstawiania zaświadczeń. Dużą zaletą jest również atrakcyjna i intuicyjna strona internetowa oraz przejrzysty i krótki wniosek aplikacyjny. Obędzie się też tam bez przelewu weryfikacyjnego, ponieważ tożsamość potwierdza się za pomocą dedykowanej aplikacji.

RRSO wynosić może około 100%, co jak na standardy panujące we współczesnej branży pożyczkowej jest całkiem korzystną wartością. Na pochwały zasługuje też profesjonalny dział obsługi klienta.

Kreditech na świecie

Kreditech to przedsiębiorstwo działające na terenie Europy oraz Azji. Jego siedziba główna znajduje się w Hamburgu, a oddziały w Bukareszcie, Mumbaju, Moskwie, Madrycie oraz Warszawie. Osią działań strategicznych Kreditech jest dział data science oraz inżynierii finansowej.

Na świecie firma pożyczek udziela pod takimi markami jak Kredito24 oraz Monedo Now. Kreditech rozwija się szybko na rynku pożyczkowym i z roku na rok udziela pożyczek online na coraz większe sumy. Ponadto to firma działa w branży fakturowania e-commerce.

O tym, jak uznane jest to przedsiębiorstwo, świadczy współpraca z PayU, czyli potentatem w branży płatności internetowych. Ponadto Kreditech ma nawiązaną kooperacje z dużymi firmami o zasięgu krajowym, takimi jak właśnie Allegro w Polsce.


Mikołaj Pasecki
finaton.pl/mikolaj-pasecki

Copywriter specjalizujący się w finansach i analizach ekonomicznych. Dawniej kontroler finansowy, specjalista produktowy ds. ubezpieczeń i specjalista ds. wsparcia sprzedaży. Absolwent kierunków biznesowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, UMK w Toruniu i VSB w Ostravie.

Jakie są twoje opinie dla tego dostawcy pożyczki?

Jeżeli mnie pamięć nie myli to lata temu pożyczyałam u nich też przez neta, tylko inaczej się nazywali. Ostatnio znowu problemy z kasa, bo opoznienia w zaplacie i wzielam w Modneo. Ogolnie wieci, jak to z tymi przez neta, wszystko aldnie, szybko, pieknie, szkoda tylko, ze nie tak tanio
redeczka
Recenzent 07. 03. 2019
kupowałam u nich na allegro. Nie wiem, czy to to samo, co pożyczka chwilówka, ale udało się kupic pralkę na pożyczkę przez nich
Martyna
Recenzent 07. 03. 2019
Dodaj recenzję
Twoja ocena:
Całkowita ocena

Warunki