Nordecum Sp. z o.o.

4 / 5Ocena 0Ludzi już skorzystało 2Liczba recenzji
nie rozumiem poco firmy sprzedają pożyczki pod innymi nazwami niż się same nazywają, ale jeżeli bynajmniej chodzi o Słoń pożycza była spoko
Jacek
0
0

Nordecum w skrócie

Nordecum spółka z ograniczoną formalnością to firma o estońskich korzeniach, która w Polsce działa od 2015 roku. Jej specjalizacją są szybkie pożyczki przez Internet, które oferuje jako Credit oraz Sloan.

Firma jest godna zaufania, a pożyczek udziela w zgodzie z przepisami prawa oraz normami etycznymi. O jej profesjonalnym i odpowiedzialnym podejściu do pożyczania pieniędzy świadczy również współpracowanie z Polskim Związkiem Instytucji Pożyczkowych.

Nordecum – kluczowe informacje

  1. Pochodzi z Estonii
  2. W Polsce udziela pożyczek online jako Credit oraz sLoan
  3. Wykorzystuje nowoczesne technologie w celu zapewnienia bezpieczeństwa i szybkości usług

Pożyczki w Nordecum

Credit to pierwsza marka Nordecum w Polsce. Uzyskać tam można zarówno chwilówki, jak i pożyczki ratalne. Maksymalnie pożyczyć można 5 000 zł na okres do 3 miesięcy. Znaleźć tam można także promocję, która sprawia, że co 5 pożyczka ma koszty niższe o połowę. W dodatku w Credit dostępna jest aplikacja Kontomatik, przez co nie trzeba wykonywać przelewu weryfikacyjnego.

sLoan to nowość na polskim rynku pożyczek, która ma spory potencjał. Na przywitanie można tam pożyczyć bez kosztów do 3 000 zł. Czekają również pożyczki ratalne do 5 000 zł i do 180 dni. Portal sLoan zachwyca otoczką. Strona internetowa jest bardzo ładna i działa płynnie. Symbolem tego pożyczkodawcy jest zaś słoń.

Skąd pochodzi Nordecum?

Nordecum to polskie przedstawicielstwo estońskiego Placet Group OÜ. Ta firma z siedzibą w Tallinie rozpoczęła swą działalność pod koniec 2005 roku. Przez pierwsze kilka lat Placet Group OÜ skupiał się na rodzimym rynku, gdzie odnotowywał kolejne sukcesy. W 2010 roku jej włodarze postanowili rozpocząć ekspansję zagraniczną poprzez oferowanie pożyczek na Litwie. Na polskim rynku zaś firma działalność rozpoczęła w lipcu 2015. Przełomowe okazało się także pierwsze półrocze 2019 roku, od tego momentu Placet Group OÜ współpracuje z IKEA oraz oferuje usługi leasingowe na Litwie.

Priorytetem Placet Group OÜ jest zapewnienie wysokiej jakości usług finansowych, w sposób szybki, prosty i zrozumiały. Firma podkreśla, że ogromne znacznie ma dla niej proklienckie podejście.


Mikołaj Pasecki
finaton.pl/mikolaj-pasecki

Copywriter specjalizujący się w finansach i analizach ekonomicznych. Dawniej kontroler finansowy, specjalista produktowy ds. ubezpieczeń i specjalista ds. wsparcia sprzedaży. Absolwent kierunków biznesowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, UMK w Toruniu i VSB w Ostravie.

Jakie są twoje opinie dla tego dostawcy pożyczki?

nie rozumiem poco firmy sprzedają pożyczki pod innymi nazwami niż się same nazywają, ale jeżeli bynajmniej chodzi o Słoń pożycza była spoko
Jacek
Recenzent 07. 03. 2019
tak, jak myślałam firma nie jest Polska. Ale z pożyczki zadowolona jestem w Słoniu
Patrycja
Recenzent 07. 03. 2019
Dodaj recenzję
Twoja ocena:
Całkowita ocena

Warunki