Polcredit Sp. z o.o.

5 / 5Ocena 0Ludzi już skorzystało 2Liczba recenzji
Produkty tej firmy w Polsce
Łatwy Kredyt
RRSO od 0 %
Dostępne kwoty: 100 - 3000 zł
Czas wypełnienia wniosku: klika/kilkanaście minut
reklama Zobacz produkt
zawsze warto wiedzieć od kogo NAPRAWDĘ się pożycza pieniądze. Marka to zwykle przykrywka. Tu już wgl misz masz, pożyczasz w Łtawy Kredyt, a okazuje się że pożyczki tak naprawdę udziela Polcredit i Milucredit, a wszystko przez firmę łotewską. Można się później zdziwić. Ale co istotne same pożyczki są tu dużo prostsze, a w dodatku szybkie
Marion
0
0

PolCredit w skrócie

PolCredit włada markami błyskawicznych pożyczek przez Internet o nazwie Łatwy Kredyt Fastero oraz Mamon To. Ta firma jest częścią międzynarodowej grupy finansowej AS Lateko Līzings, która pochodzi z Łotwy.

W Polsce PolCredit działa od 2012 roku i intensywnie się rozwija. Klienci doceniają tę firmę za prostotę, klarowne warunki oraz szybkość działania. PolCredit użycza pożyczek w sposób odpowiedzialny a kwestie bezpieczeństwa oraz poufność danych osobowych są przez nią traktowane absolutnie priorytetowo.

O wiarygodności tej firmy świadczy też jej współpraca z Polskim Związkiem Instytucji Pożyczkowych. Zrzeszone tam instytucje pożyczkowe działają w zgodzie z zasadami etyki i kształtują przyszłość całego polskiego rynku pożyczkowego.

PolCredit – kluczowe fakty

  1. Jest oddziałem łotewskiej firmy w Polsce
  2. Udziela chwilówek jako Łatwy Kredyt, Mamon To i Fastero
  3. Wykorzystuje nowoczesne technologie
  4. Specjalizuje się w chwilówkach

Pożyczki online PolCredit

Łatwy Kredyt, Mamon To oraz Fatsero to trzy marki należące do PolCredit, które oferują praktycznie identyczne warunki pożyczek. Za pierwszym razem czeka tam darmowa pożyczka do 1 500 zł, a przy kolejnych aplikacjach ubiegać można się już nawet o 3 000 zł.

Oferta wyróżnia się pod kilkoma względami. Pożyczyć można tu przez cały tydzień, w tym także w weekend. Pieniądze można uzyskać nie tylko przez przelew bankowy, ale także w formie gotówkowej przy użyciu tzw. czeku GIRO. Ponadto odpada tu konieczność wykonywania przelewu weryfikacyjnego.

Czym jest AS Lateko Līzings?

AS Lateko Līzings to jedna z największych instytucji pożyczkowych z sektora pozabankowego na Łotwie. Firma działa w zgodzie z wszystkimi przepisami prawa i jest nadzorowana przez władze państwowe, takie jak np. Centrum Ochrony Praw Konsumentów Łotwy.

Działalność AS Lateko Līzings rozpoczęła się pod koniec minionego stulecia, by z roku na rok stawać się coraz popularniejsza na rodzimym rynku. Na Łotwie AS Lateko Līzings udziela nie tylko szybkich pożyczek online, ale także kredytów pod zastaw nieruchomości oraz oferuje karty kredytowe.

Intensywny rozwój AS Lateko Līzings doprowadził do ekspansji zagranicznej, która zakończyła się wejściem na rynek litewski, a kilka lat później pojawieniem się PolCredit w Polsce.


Mikołaj Pasecki
finaton.pl/mikolaj-pasecki

Copywriter specjalizujący się w finansach i analizach ekonomicznych. Dawniej kontroler finansowy, specjalista produktowy ds. ubezpieczeń i specjalista ds. wsparcia sprzedaży. Absolwent kierunków biznesowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, UMK w Toruniu i VSB w Ostravie.

Jakie są twoje opinie dla tego dostawcy pożyczki?

zawsze warto wiedzieć od kogo NAPRAWDĘ się pożycza pieniądze. Marka to zwykle przykrywka. Tu już wgl misz masz, pożyczasz w Łtawy Kredyt, a okazuje się że pożyczki tak naprawdę udziela Polcredit i Milucredit, a wszystko przez firmę łotewską. Można się później zdziwić. Ale co istotne same pożyczki są tu dużo prostsze, a w dodatku szybkie
Marion
Recenzent 07. 03. 2019
POLcredit a firma z Litwy :D Tyle dobrze, jak nei najwazniejsze ze pozyczka szybko na koncie i wszystko podane jak na tacy
Zen
Recenzent 07. 03. 2019
Dodaj recenzję
Twoja ocena:
Całkowita ocena

Warunki