PROSPERIAL sp. z o.o.

5 / 5Ocena 0Ludzi już skorzystało 2Liczba recenzji
Produkty tej firmy w Polsce
Credilo
RRSO od 0 %
Dostępne kwoty: 100 - 3500 zł
Czas wypełnienia wniosku: 5 minut
reklama Zobacz produkt
co jak co ale technologie maja dobre, strona ladna, wniosek szybki, kasa też
BartAS
0
0

Prosperial w skrócie

Powstała w 2016 roku firma Prosperial to pożyczkodawca działający pod szyldem Credio i Zylion. Cieszy się ona rosnącym zainteresowaniem, co może wynikać między innymi z tego, że swe usługi świadczy w bardzo szybkim tempie.

Prosperial to legalne przedsiębiorstwo. O jej wiarygodności świadczy również członkostwo w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, które zrzesza najważniejsze firmy działające na szeroko pojętym rynku finansowym w Polsce.

Prosperial – najważniejsze informacje

  1. Udziela chwilówek jako Credilo oraz Zylion
  2. Usługi pożyczkowe świadczy w wyjątkowo szybkim tempie
  3. Współpracuje z polskimi i zagranicznymi podmiotami.

Jak Prosperial udziela pożyczek?

Prosperial udziela pożyczek na portalach o nazwie Credilo i Zylion. Obie działają praktycznie identycznie, a różni je jedynie nazwa i wygląd strony internetowej. Za pierwszym razem pożyczyć można bez kosztów 1 200 zł. Kolejne pożyczki mogą zaś opiewać na kwotę do 3 500 zł.

Ofertę tego pożyczkodawcy warto sprawdzić szczególnie wtedy, gdy potrzeba uzyskać środki finansowe w naprawdę ekspresowym tempie. Pożyczkodawca podaje bowiem, że średni czas od złożenia wniosku do wydania decyzji oraz wypłacenia środków to zaledwie około 5 minut. Wszystko dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii oraz zautomatyzowaniu procesów.

Z kim współpracuje Prosperial?

Pożyczając w Credilo lub Zylion korzysta się nie tylko z usług firmy Prosperial, ale także kilku innych podmiotów gospodarczych. Wśród nich znajduje się:

  • Forial, który podobnie jak Prosperial pełni rolę pożyczkodawcy. Siedziba Forial zlokalizowana jest w Krakowie.
  • Fintredo Limited pełniący funkcję pośrednika kredytowego. Firma ta zarejestrowana jest na Gibraltarze.
  • Fintredo Financial Technology, który jest odpowiedzialny za system informatyczny, czyli prawidłowe działanie strony internetowej oraz kalkulatora pożyczkowego. Siedziba tego przedsiębiorstwa znajduje się w Warszawie.

Występują tu więc aż cztery firmy, które mają udział przy procesowaniu pożyczki. Nie jest to jednak żaden powód do obaw, podobna sytuacja jest spotykana w przypadku wielu innych marek pożyczkowych. Ponadto firmy stojące za Credilo i Zylion są ze sobą mocno powiązane.


Mikołaj Pasecki
finaton.pl/mikolaj-pasecki

Copywriter specjalizujący się w finansach i analizach ekonomicznych. Dawniej kontroler finansowy, specjalista produktowy ds. ubezpieczeń i specjalista ds. wsparcia sprzedaży. Absolwent kierunków biznesowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, UMK w Toruniu i VSB w Ostravie.

Jakie są twoje opinie dla tego dostawcy pożyczki?

co jak co ale technologie maja dobre, strona ladna, wniosek szybki, kasa też
BartAS
Recenzent 07. 03. 2019
może zyliona u nich nie udało się pożyczyć ale ponad tysiak za friko tez jest czyms
Patryk Wr
Recenzent 07. 03. 2019
Dodaj recenzję
Twoja ocena:
Całkowita ocena

Warunki