PSF Loans Sp. z o.o.

4 / 5Ocena 0Ludzi już skorzystało 1Liczba recenzji
na dwoje babka wrozyla. Mam kumpla co pozyczyal na auto ale nie wiem w jakiej firmie, no i pozniej musial je sprzedac, bo problemy w pracy i malo zarabial. U mnie poszlo znacznie lepiej, bo pozyczylem tuu i w koncu jezdze czyms co ma takie luksusy jak klima i mniej niz 100 przebiegu, a splata juz niemal skonczona. jedyne co, to sporo papierologi
tylko VW
0
0

PSF Loans w skrócie

PSF Loans to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która udziela pożyczek pod zastaw samochodów jako Autokapital. Zarządzają nią ludzie z dużym doświadczeniem w szeroko pojętej branży finansowej.

Firma działa od dłuższego czasu i stale zdobywa nowych klientów. Co ważne ma odpowiednie zaplecze kadrowe, które stanowią nie tylko pracownicy specjalizujący się w pożyczkach, ale także rzeczoznawcy majątkowi.

PSF Loans – kluczowe fakty

  • Oferuje pożyczki zabezpieczone pojazdem
  • Wśród jej pracownik znaleźć można zarówno specjalistów od pożyczek, jak i rzeczoznawców.
  • Firma powiązana z funduszem inwestycyjnym

Pożyczki PSF Loans – Autokapital

Pożyczki PSF Loans są oferowane pod marką Autokapital. Jak można domyślić się po samej nazwie, są one zabezpieczane samochodem. Pożyczkę można otrzymać na zakup samochodu lub też pod zastaw aktualnie posiadanego pojazdu. Spłacane są one w ratach, a okres kredytowania może wynosić od jednego do nawet 4 lat.

Minimalna kwota pożyczki to 10 000 zł, a maksymalna 100 000 zł. Pożyczyć można jednak tylko do 65% wartości pojazdu. Takie ograniczenie zapewne wynika z tego, że pożyczki tu dostępne są długoterminowe, a samochody dość szybko tracą na wartości. Co równie ważne, przed skorzystaniem z oferty samochód jest sprawdzany przez rzeczoznawcę PSF Loans.

Zabezpieczenie pożyczki samochodem sprawia, że można ją uzyskać na wyjątkowo korzystnych warunkach. Kiepska historia oraz zdolność kredytowa niekoniecznie stanowią tu problem. Obędzie się również bez konieczności okazywania zaświadczenia o dochodach. W celu skorzystania z oferty należy wypełnić bardzo krótki wniosek na stronie internetowej Autokapital i odczekać na telefon od konsultanta. W przypadku zawarcia pożyczki trzeba zaś udać się do wydziału komunikacji, aby w dowodzie rejestracyjnym pojazdu pojawiła się stosowna adnotacja.

Z kim współpracuje PSF Loans?

Korzystając z oferty na stronie Autokapital, pożyczkę otrzymuje się od firmy PSF Loans. Przy jej udzieleniu swój udział ma jednak także fundusz inwestycyjny o nazwie PSF LEASE FIZ AN. W ten fundusz można zainwestować i liczyć na wyższe zyski niż np. przy lokacie. Oczywiście jednak taka inwestycja wiąże się z pewnym ryzykiem.

Warto też wiedzieć, że funduszem PSF LEASE FIZ AN zarządza firma Saturn TFI, która jest notowana na giełdzie. Pracują w niej ludzie o bogatym doświadczeniu w bankowości, ubezpieczeniach oraz leasingu. Saturn TFI na tynku działa już przeszło dziesięć lat.


Mikołaj Pasecki
finaton.pl/mikolaj-pasecki

Copywriter specjalizujący się w finansach i analizach ekonomicznych. Dawniej kontroler finansowy, specjalista produktowy ds. ubezpieczeń i specjalista ds. wsparcia sprzedaży. Absolwent kierunków biznesowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, UMK w Toruniu i VSB w Ostravie.

Jakie są twoje opinie dla tego dostawcy pożyczki?

na dwoje babka wrozyla. Mam kumpla co pozyczyal na auto ale nie wiem w jakiej firmie, no i pozniej musial je sprzedac, bo problemy w pracy i malo zarabial. U mnie poszlo znacznie lepiej, bo pozyczylem tuu i w koncu jezdze czyms co ma takie luksusy jak klima i mniej niz 100 przebiegu, a splata juz niemal skonczona. jedyne co, to sporo papierologi
tylko VW
Recenzent 07. 03. 2019
Dodaj recenzję
Twoja ocena:
Całkowita ocena

Warunki