IPF Polska sp. z o.o.

4 / 5Ocena 0Ludzi już skorzystało 1Liczba recenzji
Produkty tej firmy w Polsce
Provident
RRSO od 0 %
Dostępne kwoty: 300 - 20000 zł
Czas wypełnienia wniosku: 15 minut
reklama Zobacz produkt
Hapi pożyczki
RRSO od 9.8 %
Dostępne kwoty: 800 - 25000 zł
Czas wypełnienia wniosku: 15 minut
reklama Zobacz produkt
I Po Finansowych kłopotach przynajmniej na razie zobaczym jak dalej bedzie mi szla splata....
Tom W
0
0

IPF w skrócie

IPF, czyli International Personal Finance to międzynarodowe przedsiębiorstwo o długiej historii, które specjalizuje się w udzielaniu pożyczek. W Polsce ta firma jest kojarzona głównie z takimi markami jak Provident oraz Hapi Pożyczki.

Firma udziela pożyczek zarówno online, jak i za pośrednictwem swoich agentów. Polski rynek traktowany jest przez IPF priorytetowo, o czym świadczy to, że ona jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Za tym przedsiębiorstwem stoi ogromne doświadczenie, wielki kapitał i innowacyjna technologia.

O tym, że korzystanie z usług tej firmy jest bezpieczne, świadczą nagrody uzyskiwane przez jej marki pożyczkowe. Ponadto IPF jest członkiem elitarnej Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Najważniejsze informacje o IPF

  1. Od lat udziela pożyczek długoterminowych w wielu krajach na całym świecie
  2. Właściciel marki Provident oraz Hapi Pożyczki
  3. Notowana na GPW
  4. Ponad 2 miliony klientów na świecie
  5. Niemal 150 lat historii
  6. Pożyczki zarówno online, jak i z dostawą do domu

Odpowiedzialne pożyczki w IPF

Wszystkie pożyczki oferowane przez IPF są przejrzyste i zrozumiałe. Firma nigdy nie wymaga też żadnych zabezpieczeń. Udzielanie pożyczek opiera się o indywidualną ocenę sytuacji każdego klienta oraz wykorzystanie systemów scoringowych.

IPF pomógł już milionom ludzi na całym świecie, którzy potrzebowali szybkiego wsparcia finansowego. Warto też podkreślić jej wkład w rozwój gospodarczy w wielu krajach, w tym w Polsce. Firma zatrudnia tysiące pracowników i odprowadza do budżetu państwa podatki na bardzo duże sumy.

IPF, czyli Provident oraz Hapi pożyczki

Na całym świecie International Personal Finance udziela pożyczek pod kilkoma nazwami. W Polsce również zarządza paroma markami, w tym jako Motokasa, AS Kredyt, Loans 4 Players, Lekka Pożyczka, Provident oraz Hapi Pożyczki. Największą popularnością cieszą się te dwie ostatnie.

Provident to wręcz synonim pożyczek pozabankowych w Polsce. Działa bowiem ona już od 1997 roku, a z jej usług skorzystała już ogromna liczba ludzi. Dawniej Provident oferował wyłącznie pożyczki gotówkowe. Obecnie jednak pieniądze można uzyskać także online, co zazwyczaj jest bardziej opłacalną opcją.

W Hapi Pożyczki środki można pożyczyć zaś wyłącznie przez Internet. Czeka tam nawet 25 000 zł, a spłata jest rozłożona na wygodne raty na okres do 4 lat. Dużą zaletą Hapi Pożyczki jest również to, że jest ona dostępna dla każdego pełnoletniego polskiego obywatela. Nie występują tam bowiem żadne limity wiekowe.

Działalność IPF na świecie

International Personal Finance to brytyjska grupa finansowa, której akcje są notowane zarówno na londyńskiej, jak i warszawskiej giełdzie. Poza Polską i Wielką Brytanią działalność prowadzi w Meksyku, Australii, Finlandii, Hiszpanii, Czechach, Rumuni, Węgrzech oraz krajach bałtyckich. Łącznie z jej usług korzysta ponad dwa miliony klientów.

Formalnie IPF rozpoczął działalność pod koniec poprzedniego stulecia, jednak jej korzenie się jeszcze końcówki XIX wieku. Przez ponad 20 lat działalności firma rozwijała się bardzo szybko, rozwijała swoje usługi i podbijała kolejne rynki. Dziś można ją uznać za jedno z najważniejszych przedsiębiorstw na całym rynku pożyczek pozabankowych w Europie.


Mikołaj Pasecki
finaton.pl/mikolaj-pasecki

Copywriter specjalizujący się w finansach i analizach ekonomicznych. Dawniej kontroler finansowy, specjalista produktowy ds. ubezpieczeń i specjalista ds. wsparcia sprzedaży. Absolwent kierunków biznesowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, UMK w Toruniu i VSB w Ostravie.

Jakie są twoje opinie dla tego dostawcy pożyczki?

I Po Finansowych kłopotach przynajmniej na razie zobaczym jak dalej bedzie mi szla splata....
Tom W
Recenzent 07. 03. 2019
Dodaj recenzję
Twoja ocena:
Całkowita ocena

Warunki